Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Turnaj mini 6+1 v Úvalech

V sobotu 20.2.2016 jsme odehráli turnaj v Úvalech určený pro minižactvo.

Turnaje se zúčastnilo 8 týmů:

Úvaly A, Úvaly B, Chodov, Milevsko, Havlíčkův Brod, Zruč nad Sázavou, Ivančice, Slávie

Hrálo se 20minut na dvě skupiny a poté o umístění. První zápas byl velice vyrovnaný a asi nejhezčí z naší strany i když vítězství si nakonec odnesli kluci z Ivančic 11:13. Další zápas proti Úvalům "B" jsme odehráli s hráči, kteří v prvním zápase nehráli a i tak kluci zvítězili 13:11. Poslední zápas ve skupině rozhodoval zda budeme hrát o medajle. Bohužel tento zápas proti Slavii se nám vůbec nepovedl. Mnoho technických chyb a nedůraz v obraně se podepsal na výsledku 7:10 a zavřel nám cestu na lepší umístění.

  V dalším průběhu turnaje na nás čekali dva velmi vyrovnané zapasy. První proti celku Úval "A", kde po konečném hvizdu svítil stav 7:7 a rozhodovaly sedmimetrové hody. Kluci (Nikolas R., Honzík T., Matěj K., Vítek P.)proměnili všechny a postoupili do posledního zápasu o 5.místo proti týmu z Milevska. Tento zápas skončil také nerozhodně , ale bohužel pro nás soupeř házel poslední 9metrový hod a ten proměnil na 7:8 a tak jsme obsadily konečné 6.místo.   

Hráči a branky: Nikolas Rakaš 18, Jan Tůma 7, Matěj Karban 9, Vítek Pažout 4, Daniel Procházka, Jakub Vilimovský, Jakub Ruth, Taso 4, Adam Petrik 1, Martin Nikodým 1, Jan Šveněk 3