Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Další zápasy

Zručští minižáci skončili v turnaji na třetím místě, o pořadí čtyřbodových rozhodl rozdíl branek

Šestý, závěrečný, jarní mistrovský turnaj minižáků 6+1 se uskutečnil v Úvalech

Úvaly (17. června) - V sobotu byla v nové Sportovní hale v Úvalech zakončena samostatná jarní část Středočeské soutěže minižáků 6+1 posledním, v pořadí šestým mistrovským turnajem.

haz

Do jarní části soutěže se v zimní přestávce přihlásilo šest týmů minižáků – Jiskra Zruč nad Sázavou, HC Wendy Mělník, Sokol Úvaly, Sparta Kutná Hora, Loko Vršovice, HC Kolín. Hrála se klasická velká házená, systémem každý s každým, hrací doba byla 2 x 10 minut.

První turnaj se uskutečnil v Kutné Hoře, druhý ve Zruči nad Sázavou (pro déšť zrušen), třetí v Mělníku, čtvrtý v Kolíně a pátý ve Vršovicích (také pro déšť zrušen). Jarní část soutěže však byla nastavena tak, že se vyhlašovalo pouze pořadí v jednotlivých turnajích, celková tabulka se nepočítala, ani se nevyhlašoval celkový vítěz.

Ze závěrečného sobotního turnaje se omluvil tým Kolína, a tak se zde utkalo o vítězství pouze pět týmů.

haze

Úvalským turnajem tak skončila samostatná jarní část soutěže minižáků, ve které si hráči osahali házenou 6+1 na velkém hřišti (jinak se v této kategorii hraje miniházená 4+1). Mnozí z nich totiž přecházejí po prázdninách do kategorie mladších žáků a tam se již hraje pouze klasická házená. (jot, pev)

Družstva: Jiskra Zruč n. S., Mělník, Sokol Úvaly, Kutná Hora, HC Kolín, Loko Vršovice.

Výsledky Jiskry: Mělník - Jiskra Zruč n. Sáz. 11:6, Jiskra Zruč n. Sáz. - Loko Vršovice 7:14, Jiskra Zruč n. Sáz. - Sokol Úvaly 12:4, Kutná Hora - Jiskra Zruč n. Sáz. 4:9.

Ostatní výsledky: Úvaly – Kutná Hora 5:13, Mělník – Kutná Hora 19:11,  Vršovice – Kutná Hora 8:10, Mělník – Vršovice 13:8, Mělník – Úvaly 12:4, Vršovice – Úvaly 13:7.